Przechowywanie patronów i ładunków

Przechowywanie prochu, ołowianych pocisków czy też patronów jest proste i nie wymaga żadnych specjalnych zabezpieczeń.
Choć do przechowywania patronów z powodzeniem można wykorzystać wszelkie dostępne współcześnie pojemniki, to my jednak wolimy stare metody. Manufaktura CP Projekt posiada w ofercie drewniane akcesoria, niezbędne do formowania i przechowywania patronów.

Ładunki / Patrony - Cartridges

Pojemnik na patrony

Pasjonaci broni czarno-prochowej wśród asortymentu znajdą unikatowe kasetki i pojemniki na patrony. Spośród oferowanych przedmiotów, znajdą większe oraz mniejsze modele. Istnieje możliwość zamówienia kasetki wg indywidualnych wymagań. Wszystko zależy od preferencji i tego, ile patronów lubimy przechowywać w swoich zapasach.

Kasetki na patrony są wykonywane w całości ręcznie, z drewna.  Drewniany pojemnik na patrony to idealny sposób na przechowywanie większej ilości amunicji jeśli chcemy być bliżej historii. Testy wykazały, że tak przechowywane ładunki, bez specjalnych zabezpieczeń przeciwwilgociowych,  odpalą nawet po roku przechowywania.

Wśród dostępnego asortymentu, można odnaleźć także mniejsze zestawy drewnianych pojemników na patrony oraz tekturowe pudełeczka na wzór historycznych odpowiedników. Tekturowe pudełeczka są przygotowane do samodzielnego złożenia. Nadruk etykiet odbywa się ręcznie, pod prasą. Drewniane pojemniki zostały zaprojektowane tak, aby można było bezpiecznie przenosić w nich amunicję. Zwarta budowa i mocne zamknięcie. Do wyboru są wersje z drewnianą zasuwką lub wciskaną zatyczką gumową. Pojemniki idealnie nadają się do przechowywania w domu i także transportu na strzelnicę.

Posiadamy modele, które mają większą głębokość otworów. Dzięki temu można umieścić tam amunicję dla różnych modeli rewolwerów lub tylko kule i pociski.

Indywidualny projekt kasetek na amunicję

Każdy projekt drewnianych szkatuł, wykonywany jest ze starannością i dbałością o bliskość klimatowi epoki. Funkcjonalność, prostota i niezawodność w działaniu są naszym mottem podczas pracy nad zamówieniami w Manufakturze CP Projekt.  

Ceniąc unikatowość Klientów, a także ich zamiłowanie do historii oraz broni palnej, oferujemy produkty, które posiadają własny charakter oraz oddają ducha przeszłości. Na wiekach kasetek umieszczane są grafiki, nadające indywidualnego charakteru każdego pojemnika na amunicję. Podczas składania zamówienia można wybrać jedną z dostępnych, historycznych etykiet. Jeżeli ktoś chce wyróżnić swoją kasetkę lub nadać jej dodatkowy wymiar, wystarczy, że dostarczy dowolną własną grafikę.

Kasetka, wykonana w staranny sposób, może stanowić niezwykłą dekorację wnętrza. Dodatkowym atutem każdej kasetki na patrony jest unikatowe wykonanie oraz wykończenie, które sprawią, że skrzynka będzie przykuwała wzrok każdego gościa. Zaciekawieni będą mogli usłyszeć historie o pasji i zamiłowaniu gospodarza do broni czarno-prochowej. 

Kopytko, wzornik do patronów - proste i niezawodne narzędzie

W ofercie posiadamy także kopytka do patronów. Zestawy są wykonywane z drewna bukowego. Każdy zestaw jest zaprojektowany tak, aby umożliwić precyzyjne wykonanie patronów różnego kalibru. Wzornik do wykonywania patronów jest dokładnym, wytrzymałym i prostym w użyciu narzędziem. Obsługa jest bardzo szybka. Metoda wykonania patronów gwarantuje powtarzalność i pewność odpalenia ładunku. Kopytko i metoda przygotowania patronów są sprawdzone w działaniu od wielu lat i uzyskały wiele pozytywnych opinii zadowolonych strzelców.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl