Kapiszonowniki - ładownice do kapiszonów

Pasjonaci czarno-prochowców w ofercie Manufaktury CP Projekt mogą odnaleźć asortyment akcesoriów niezbędnych do realizacji swojego hobby. Jednym z bardzo przydatnych elementów są kapiszowniki. W ofercie dostępne są produkty najwyższej jakości.

Unikatowe połączenie prostej formy i funkcjonalności czynią z nich doskonałe i trwałe narzędzie.
Każdy kolekcjoner replik czarno-prochowców, znajdzie niezbędne mu akcesoria.

Dostępność broni czarnoprochowej

Niezwykle istotny jest aspekt prawny, dotyczący posiadania broni czarnoprochowej. W Polsce broń tego rodzaju, można posiadać bez wszelkich pozwoleń. Z takiej broni można strzelać wyłącznie na strzelnicach. Zakazane jest stosowanie czarno-prochowców podczas polowań. W innych przypadkach jak m.in.: kolekcjonowanie replik, udział w zlotach oraz rekonstrukcjach, niewymagane jest posiadanie certyfikatów. Podobnie sytuacja wygląda z akcesoriami do tego typu broni. Wszelkie kapiszony oraz kapiszonowniki można całkowicie legalnie pozyskiwać oraz posiadać, bez żadnych konsekwencji prawnych. 

Kapiszonowniki

Kapiszony i kapiszowniki w okazyjnych cenach

Chcemy, aby akcesoria do czarno-prochowców, które oferujemy w naszym sklepie, zadowalały funkcjonalnością, jakością wykonania i trwałością najbardziej wymagających Klientów.

W ofercie posiadamy kapiszonowniki do broni czarno-prochowej. 

Posiadamy kilka rodzajów kapiszowników (czyli ładownic do kapiszonów), pasujących do wszystkich modeli czarno-prochowców.
Opracowany w roku 2016 nowatorski produkt zyskał uznanie dzięki prostocie i niezawodności, był używany przez zawodników na Mistrzostwach świata.

W ofercie posiadamy kapiszonowniki pierścienie i taśmy. Stanowią one wygodniejszą i pewniejszą formę nakładania kapiszona niż ręczne.

Kapiszonowniki są lekkie i poręczne, przez co możesz zabrać ich dowolną ilość. Wysoka jakość produktów, wykonanych z elastycznego tworzywa, gwarantuje odporność na mróz oraz także na ścieranie. Stanowi to również spełnienie podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Asortyment dla pasjonatów

Spośród szerokiego asortymentu, każdy znajdzie coś dla siebie. Jego zakres dostosowujemy do wszelkich oczekiwań pasjonatów broni czarno-prochowej. Jeżeli okazyjnie wybierają się na strzelnicę, uczestniczą w zlotach historycznych lub też rekonstrukcjach – znajdą potrzebne akcesoria w naszym sklepie.

Nieustannie poszerzamy asortyment, tak aby każdy Klient mógł rozwijać swoją niezwykłą pasję. Wiemy, że podstawą są niezawodne i funkcjonalne produkty. Wszystkie akcesoria dostępne w sklepie wraz z drewnianymi rękodziełami, posiadają pełną gwarancję bezpieczeństwa. Pragniemy, aby użytkownicy, zakupionych u nas akcesoriów, czuli satysfakcję płynącą z użytkowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl